×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ

Toužíte po odpočinku v klidu a tichu? Ať už jste unavení rodiče nebo máte náročné povolání, zajistíme vám absolutní relax bez křiku a dětského pláče.

Najít hotel

Když chcete mít čas jenom pro sebe

Resort stvořený
k odpočinku

Hotely s klidnou atmosférou určené pouze těm, kterým je více než 16 let jsou jako dělané k celodenní relaxaci a dovolené ve dvou.

Kvalitní
služby

Budete mít tu nejlepší péči. Hotely mají minimálně 4* a s programem all inclusive můžete mít skvělé jídlo i pití během celé dovolené.

Wellness
jen pro vás

Dopřejte si kromě endorfinu ze sluníčka i pořádnou regeneraci. Sauny, vířivky, masáže... to vše budete mít přímo v hotelu.

Co splňují vybrané hotely

Věkový limit 16+
Úroveň 4–5*
Spa a wellness
Polopenze a výš

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Vaše zkušenosti

Dovolená pro relax a odpočinek. Skvělá místa bez hluku a křiku dětí.

Eva Vinterová,

Byli jsme v hotelu od 18let věku, klid a pohodička. Nemělo to chybu!

Miroslav Skála, Ostrava-Hrabůvka

Nádherné místo pro 'nicnedělání'. Lze čekat jen to nejlepší.

Darina Ondráčková,

Perfektní místo a služby, není co vytknout. Absolutně špičková a bezstarostná dovolená.

Eva Zoubková,

Časté dotazy

Ano, vždy záleží na konkrétní destinaci nebo letecké společnosti, ale ve většině případů je možné dokoupit pronájem aut, letištní salonek nebo přímý privátní transfer do hotelu.

Záleží na konkrétní lokaci daného hotelu. Hotely mohou být umístěny i v klidnějších lokalitách. Milovníci nočního života si ale na své přijdou v blízkých turistických střediscích.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na některých letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Než doplatíte celý zájezd, můžete za 100 Kč/os. změnit jména účastníků, termín, odlet nebo destinaci. Pozdější změna podléhá příslušným storno poplatkům. Koupíte-li si při uzavření smlouvy (nejpozději však 45 dnů před zájezdem) k připojištění Fischer Plus službu „Změna týden před odletem zdarma“ za 1 Kč/os., můžete ještě 7 dní před zahájením zájezdu změnit hotel, destinaci nebo termín, je-li to z objektivních důvodů možné. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím