×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

EXOTIKA

Vydejte se daleko od stresu a běžných starostí. Na místo, kde je ten nejbělejší písek, slunce svítí celý den a rybky hrají všemi barvami.

Najít hotel

Navštivte ráj na zemi

Teplo
po celý rok

Ať už letíte v květnu nebo v lednu, exotické destinace vás vždy přivítají teplým počasím a nebem bez mráčku.

Široké
písečné pláže

Bílý písek třpytící se na slunci a stíny palem. V exotickém ráji vás oblázkové ani přeplněné pláže nepřekvapí.

Netradiční
kultura a zážitky

Jídla, která jste dosud neochutnali a zážitky, které si jen tak nezopakujete. Exotické země vás ohromí svou kulturou, gastronomií i zajímavými místy.

Co splňují vybrané hotely

All inclusive
Úroveň 4 – 5* hotelů
Poloha přímo u pláže
Písečná pláž

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Vaše zkušenosti

Naše fotky jsou až kýčovité, nemůžu uvěřit, že je to někde takhle dokonalé.

Denisa Krejčíková,

Jídlo luxusní a výběr restaurací boží! Teď musím hubnout :) Pláže nádherné a ty rybičky a delfíní...

Lenka Doležalová,

Procestovali jsme přes 40 zemí a tenhle pobyt v Ománu byl nejlepší ze všech. Nasadil velmi vysokou laťku.

Adolf Struska, Praha 3

Milá a ochotná delegátka, která dokonale zná celou oblast. Všechno bylo naprosto skvělé.

Lenka Průchová,

Časté dotazy

Vždy záleží na konkrétní destinaci, ale u exotických zájezdů je běžné, že let je s přestupem. V takovém případě však platí, že se ani při přestupu nemusíte o nic starat. Na přestup je dostatek času a zavazadla přepraví z letadla do letadla letecká společnost.

Každá země je specifická, nejaktuálnější informace o potřebě očkování najdete na stránkách Ministerstva zahraničí.

Lety do exotických destinací jsou různě dlouhé, např. let do Spojených arabských emirátů trvá asi 6 hodin, u vzdálenějších destinací je nutné počítat s délkou letu mezi 6-17 hodinami v závislosti na délce času určené pro případný přestup.

Ano, u méně navštěvovaných destinací se stává, že je delegát pouze na telefonu, případně mluví anglicky. Konkrétní informace najdete vždy na stránce hotelu, případně na bezplatné lince 800 12 10 10.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na vybraných letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Pro změnu nebo zrušení zájezdu kontaktujte naší infolinku 800 12 10 10, anebo přímo administrativa.cc@fischer.cz. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím