×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

HURÁ NA TOBOGÁNY

Areál plný skluzavek, tobogánů, brouzdališť a dětských bazénů – tady nuda rozhodně nebude. A když už vaše ratolesti omrzí bazén, můžou si užívat při hrách s animátory nebo na hřišti.

Najít hotel

Zábava na celý den

Jedinečné
atrakce

Nemusíte nikam jezdit, aquapark budete mít přímo v hotelovém komplexu a děti můžou na skluzavkách dovádět od rána do večera.

Zábava
pro děti

Kromě tobogánů potěší naše nejmenší hosty i přítomnost brouzdaliště a dětského hřiště.

Jídlo a pití
po celý den

Žádný žaludek nebude hladový. Díky all inclusive programu budete mít vy i vaše děti zdarma co jíst a pít po celý den.

Co splňují vybrané hotely

Vodní atrakce v areálu
All inclusive
Zázemí pro děti
Pláž do 1 km

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Vaše zkušenosti

Naše dvě dcery (4 a 5 let) se rozhodně nenudily. Bazén a animátoři je zaměstnali na celý den.

Jiří Horký,

Nádherný animační program pro děti a večerní zábava pro dospělé. Skvělý relax.

Kateřina Lindrová,

Bylo skvělé, že jsme si během celého dne s dětmi u bazénu mohli kdykoli dát zmrzku nebo svačinu.

Jitka F.,

Moc jsme si to užili. Děti řádily v bazénu a my si na baru dávali piňa coladu.

Lucie S.,

Časté dotazy

Velikost i množství skluzavek a tobogánů jsou v každém hotelu rozdílné, ale vždy jsou zachycené ve fotogalerii konkrétního hotelu na naší webové stránce nebo v katalogu.

Otevírací doba se může v jednotlivých hotelech lišit v závislosti na nutnosti přítomnosti kvalifikovaného dozoru, který se stará o bezpečnost návštěvníků.

Ano, každá atrakce je specifická svou výškou, hloubkou dopadového bazénu i délkou uzavřeného úseku tobogánu, která přímo souvisí s požadavky na minimální věk a výšku uživatele.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na některých letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Než doplatíte celý zájezd, můžete za 100 Kč/os. změnit jména účastníků, termín, odlet nebo destinaci. Pozdější změna podléhá příslušným storno poplatkům. Koupíte-li si při uzavření smlouvy (nejpozději však 45 dnů před zájezdem) k připojištění Fischer Plus službu „Změna týden před odletem zdarma“ za 1 Kč/os., můžete ještě 7 dní před zahájením zájezdu změnit hotel, destinaci nebo termín, je-li to z objektivních důvodů možné. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím