×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

KDE TO ŽIJE

Horké letní noci, party a koktejly na baru. Pokud kromě pohody na pláži hledáte i noční život, jste tu správně.

Najít hotel

V centru dění

Pár kroků
do města

Když budete chtít vyrazit do víru noci, do centra to nemáte dál než 500 m. Atmosféru místních klubů a barů tak máte doslova na dosah.

Blízko
na pláž

Po protančené noci se bude hodit odpočinek na pláži. Ani nemusíte chodit daleko – moře je od hotelu vzdálené maximálně 500 m.

All inclusive
hotely

Jídlo, nealko i bar u bazénu. Všechno je v ceně a záleží jen na vás, jak to roztočíte.

Co splňují vybrané hotely

Centrum do 500 m
Pláž do 500 m
All inclusive

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Vaše zkušenosti

Hotel je blízko mesta a historických pamiatok, pláž dostupná pešo. Nič nám nechýbalo.

Ján Pastor, Bratislava

Vysoká kvalita a výborné večerní hudební akce, moc jsme se pobavili.

Irena Hájková, Pardubice

Přes den jsme si užívali u plážového baru a večer v blízkých klubech. Prostě TOP dovolená!

Štěpán K.,

Časté dotazy

Ano, pronájem auta můžete vyřídit už před odjezdem u svého prodejce, případně na bezplatné lince 800 12 10 10.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na některých letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Než doplatíte celý zájezd, můžete za 100 Kč/os. změnit jména účastníků, termín, odlet nebo destinaci. Pozdější změna podléhá příslušným storno poplatkům. Koupíte-li si při uzavření smlouvy (nejpozději však 45 dnů před zájezdem) k připojištění Fischer Plus službu „Změna týden před odletem zdarma“ za 1 Kč/os., můžete ještě 7 dní před zahájením zájezdu změnit hotel, destinaci nebo termín, je-li to z objektivních důvodů možné. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím