×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

PLÁŽOVÁ DOVOLENÁ

Pláž, jídlo i zábava pro děti. Užijte si dovolenou, na které máte všechno jen pár kroků od hotelového pokoje.

Najít hotel

Vše na jednom místě

Pláž
u hotelu

Všechny hotely leží maximálně 100 m od hotelu, většina se však nachází přímo na pláži. Stačí vyjít před hotel a už vám prsty omývá moře.

Písečné a oblázkové
pláže

Žádná betonová mola nebo schůdky do moře. Všechny pláže mají písečný či oblázkový vstup do moře a jsou ideální ke koupání pro všechny věkové kategorie.

All inclusive
hotely

Po ruce a bez placení máte všechno jídlo a pití, které hotel nabízí. Kromě hlavních jídel můžete v baru ochutnat místní koktejly, nebo si zajít během dne na malou svačinku.

Co splňují vybrané hotely

Pláž do 100 m
Písečná nebo oblázková pláž
All inclusive
Lehátka a slunečníky na pláži

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Vaše zkušenosti

Luxusní dovolená. Zaujala nás možnost oběda u pláže a venkovní animační pořady.

Jaroslav Vlach,

Vše bylo na 100 %. Je nám přes 70 let a letošní dovolená byla bezkonkurenční.

Miroslava Ševcovicová,

Luxus! Bylo to krásnější než fotografie z katalogu. A ty služby... jako z jiné planety.

Václav Schreiber,

Byli jsme přivítání větou 'Vítejte v ráji' a byla to pravda. Let hydroplánem byl neuvěřitelný.

Ilona Krastová,

Časté dotazy

V případě, že hotel leží přímo u pláže a má svou soukromou pláž, bývají lehátka a slunečníky zpravidla zdarma. V případě, že je pláž přístupná pro veřejnost, lehátka a slunečníky bývají placené. Tuto informaci najdete přímo na stránce konkrétního hotelu.

Na stránce konkrétního hotelu vždy najdete informaci, jestli je hotel vhodný pro děti. Pokud ano, má zpravidla dětské hřiště, brouzdaliště, vodní skluzavky a animační program.

Vždy se jedná o docházkovou vzdálenost, nikoli vzdušnou čáru.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na některých letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Než doplatíte celý zájezd, můžete za 100 Kč/os. změnit jména účastníků, termín, odlet nebo destinaci. Pozdější změna podléhá příslušným storno poplatkům. Koupíte-li si při uzavření smlouvy (nejpozději však 45 dnů před zájezdem) k připojištění Fischer Plus službu „Změna týden před odletem zdarma“ za 1 Kč/os., můžete ještě 7 dní před zahájením zájezdu změnit hotel, destinaci nebo termín, je-li to z objektivních důvodů možné. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím