×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

RODINNÁ DOVOLENÁ

Děti se vyřádí na skluzavkách nebo při hrách s animátory a určitě ocení i pravidelný přísun dobrot z hotelového bufetu. Rodiče si zase odpočinou na krásných písečných plážích.

Najít hotel

Každý člen rodiny bude spokojený

Zábava
pro děti

Hřiště a bazény přímo u hotelu, legrace s animátory v mini klubu a pro ty odrostlejší nesmí chybět ani WiFi na pokoji.

Písečná pláž
do 500 m

Ať nemusíte nosit nafukovačky a kyblíky daleko. Děti můžou běhat od bazénu k moři a vy každý den sledovat západ slunce přímo z pláže.

Jídlo a pití
po celý den

Žádný žaludek nebude hladový. Díky all inclusive budete mít vy i vaše děti zdarma co jíst a pít po celý den. A bar pro dospěláky nebude chybět.

Co splňují vybrané hotely pro pobyty s dětmi

Zázemí pro děti
Písečné pláže do 500 m
WiFi na pokoji
All inclusive

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Vaše zkušenosti

Vše bylo dokonalé. V nabídce all inclusive i míchané drinky a spousta dobrého jídla.

Ivana Voznicová, Ostrava - Poruba

Pro mne a mou dceru ve všem dovolená snů, od hotelu až po skvělého animátora Benyho.

František Lepič,

Báječné bungalovy, ochotní animátoři, skvělý program i jídlo. Velká spokojenost!

Šárka Linková,

Časté dotazy

Ano, do těchto hotelů jezdí převážně rodiny s dětmi.

Ano, například na Mallorku, Ibizu, Menorcu, Zakynthos nebo Korfu jsou lety velmi krátké. Časy letů se bohužel dopředu 100% určit nedají.

Délka cesty z letiště je rozdílná. Může to být 10 min (např. na Rhodosu), ale i 120 min (v Turecku). Tyto informace najdete vždy v popisu hotelu.

Tuto informaci najdete v popisu hotelu.

Vyzvedněte si svá zavazadla, projděte pasovou kontrolou a v příletové hale už najdete delegáta naší CK, který vás odkáže na správný autobus do hotelu.

Tuto informaci najdete v popisu hotelu.

V pokojích typu apartmán a studio bývá kuchyňský kout. U standardních dvoulůžkových (DR) a rodinných pokojů (FR) kuchyňky nejsou. Informaci o tom, zda daný typ pokoje nabízí kuchyňku najdete v popisu každého z nich.

V případě all inclusive máte jistotu dostatečného množství jídla a tekutin. U programu Ultra all inclusive je otevírací doba restaurací a barů ještě prodloužena.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na některých letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Než doplatíte celý zájezd, můžete za 100 Kč/os. změnit jména účastníků, termín, odlet nebo destinaci. Pozdější změna podléhá příslušným storno poplatkům. Koupíte-li si při uzavření smlouvy (nejpozději však 45 dnů před zájezdem) k připojištění Fischer Plus službu „Změna týden před odletem zdarma“ za 1 Kč/os., můžete ještě 7 dní před zahájením zájezdu změnit hotel, destinaci nebo termín, je-li to z objektivních důvodů možné. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím