×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

WELLNESS & SPA

Omamná vůně, horký vzduch a relaxační hudba. Zamotejte se do prostěradla a užijte si nikým nerušený odpočinek na wellness dovolené.

Najít hotel

Načerpejte energii v oáze klidu

Sauny, masáže
a vířivky

Finská, nebo parní? Jen si vybrat. K tomu šikovné ruce maséra a horká vířivka. Lepší relax, než na wellness dovolené, už si dopřát nemůžete.

4 – 5*
hotely

Odpočinete si v hotelech, které mají mimo kvalitního personálu, bohatého výběru jídla a ubytování i své vlastní wellness zázemí.

Aktivity
pro sportovce

Pokud vám po procedurách nestačí procházka po okolí, můžete si zaplavat v krytém bazénu či zacvičit ve fitku.

Co splňují vybrané hotely

Úroveň 4 – 5*
Spa
Posilovna
Krytý bazén

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Vaše zkušenosti

Nadstandardní služby, bazény a pláž luxusní. Všem bych doporučila.

Šárka Hašová,

Úžasný výhled na moře, fantastický vnitřní bazén a sauny.

Lenka Maraliková,

Potěšil nás velký výběr termálních bazénů a vynikající strava.

František Gajdošík,

Časté dotazy

Standardem většiny hotelů je finská a parní. V drtivé většině případů je však výběr saun mnohem širší, stačí se podívat na stránku konkrétního hotelu, případně zavolat na bezplatnou linku 800 12 10 10. Všechny podrobnosti vám sdělíme po telefonu.

Tuto informaci najdete na stránce konkrétního hotelu, případně na bezplatné lince 800 12 10 10.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na některých letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Než doplatíte celý zájezd, můžete za 100 Kč/os. změnit jména účastníků, termín, odlet nebo destinaci. Pozdější změna podléhá příslušným storno poplatkům. Koupíte-li si při uzavření smlouvy (nejpozději však 45 dnů před zájezdem) k připojištění Fischer Plus službu „Změna týden před odletem zdarma“ za 1 Kč/os., můžete ještě 7 dní před zahájením zájezdu změnit hotel, destinaci nebo termín, je-li to z objektivních důvodů možné. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím