×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Kypr
  2. Golden Bay Beach

Golden Bay Beach

*****

Popis hotelu je uveden v českém jazyce.

Zobrazit v originále

Top 5

  • Dlouhá písečná pláž nabízející lehátka a slunečníky zdarma se nachází přímo u hotelu
  • Díky skvělým službám, hotel splňuje veškeré požadavky náročných klientů
  • Bohatá nabídka vodních sportů na pláži
  • Zastávka místní dopravy 100 m

Obecný popis:

Plážový hotel Golden Bay Beach se těší oblibě hlavně u novomanželů na svatební cestě a nachází se v blízkosti veřejné písečné pláže"Larnaka Bay", ke které je zajištěna kyvadlová doprava za příplatek. Na pláži si hosté mohou zapůjčit lehátka a slunečníky (zdarma). Nejbližší město je Larnaca. V okolí hotelu se nabízejí nejrůznější nákupní možnosti a také je zde supermarket. V blízkosti hotelu se nachází diskotéka. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: St.Lazaros Church, Hala Sultan Tekkes, Larnaka Salt Lake, Larnaca Castle a Kamares Aqueduct. O Vaši mobilitu se postará stanoviště taxi a také autobusová zastávka.

Vybavení:

Tento 7-podlažní hotel, naposledy zrenovovaný v roce 2019, má 193 pokojů. V hotelu se nachází lobby s barem, 3 výtahy, klimatizace, sejf (zdarma), kadeřnictví, kiosek, další obchody, parkoviště (zdarma) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se starají 4 restaurace (klimatizované). V celkem 3 barech si můžete večer užít příjemné posezení. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s celkem 100 sedadly a připojením k internetu. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový výtah a vstup. Úklid pokojů a concierge služba jsou zdarma. Pokojový servis, služba praní prádla, služba žehlení prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.

Bazén:

K venkovnímu vybavení moderního hotelu patří bazén se sladkou vodou a samostatný dětský bazének. Zde jsou k dispozici slunečníky a lehátka (zdarma). V baru u bazénu jsou k dostání osvěžující nápoje. (otevřeno od 09:00 - 18:00).

Stravování:

Snídaně (07:00 - 10:00 hod.) formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně a obědu nebo večeře (také dětské menu). Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Snídaně, obědy a večeře pouze ve vybraných restauracích. Také dětské menu. All inclusive: snídaně, obědy a večeře. Snídaně, obědy a večeře pouze ve vybraných restauracích. K dispozici jsou také dětské menu. Voda, rychlé občerstvení a koktejly v určitých hodinách. Nealkoholické nápoje (08:00 - 00:00 hod.), pivo (08:00 - 00:00 hod.), víno (08:00 - 00:00 hod.), káva & čaj (08:00 - 00:00 hod.), národní alkoholické nápoje (08:00 - 00:00 hod.), vybrané importované lihoviny (08:00 - 00:00 hodin, limitované), nápoj na uvítanou, internet zdarma a zdarma využití sejfu (na kauci).

Sport/ volný čas:

Sportovní a volnočasová nabídka: plážový volejbal, stolní tenis (případně za poplatek), kulečník (zdarma), šipky (případně za poplatek), tenis (zdarma) a fitness. Na pláži jsou nabízeny vodní sporty jako např. vodní skútr a vodní lyže (částečně od místních poskytovatelů). Golfové hřiště leží v okolí hotelu. Půjčovna kol a místnost na kola (zdarma). Nabídka wellness: whirlpool zdarma. Lázeňská oblast, sauna a masáže za poplatek. Hamam případně za poplatek. Zábava pro dospělé: animační program s večerní show a živou hudbou. O zábavu malých hostů se postará dětské hřiště. Hlídání dětí: animační program pro děti, miniklub pro děti od 3 - 12 let, školka a babysitting (za poplatek). Herna.

Další informace:

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách. Jazyky: angličtina. Kreditní karty: American Express. Some services and facilities might be closed or offered with restrictions due to COVID19 Prevention measurement. Changes can be applied without previous notice.

Standard Pokoj (Propagace):

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou. Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Standard Pokoj (Výhled Na Mo?E - Bazén):

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou. Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Double Standard Pokoj (Výhled na moře):

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (velikost: cca m2). Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Postel pro 1 osobu Standard Pokoj:

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (velikost: cca m2). Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Postel pro 1 osobu Standard Pokoj (Boční výhled na moře):

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, minibarem (za poplatek), balkónem a kávovarem s kapslemi (zdarma) a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou. Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Pokoj typu Twin Standard Pokoj:

Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (velikost: cca m2). Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Pokoj typu Twin Standard Pokoj (Boční výhled na moře):

Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (velikost: cca m2). Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Hlavní Budova Suite (Boční výhled na moře, Terasa S Jacuzzi):

Pokoje jsou vybavené manželskou postelí, přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna se sprchou. Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Sport a relaxace

Tenis, Potápění, Pro rodiny, Bazén, Vnitřní bazén, Počet bazénů, Písečná pláž, Přímo u pláže, Hala, Bar, Konferenční místnost, Pokojová služba, Sauna, Masáže, Stolní tenis, Aerobik, Zábava, Péče o děti, Směnárna, Vodní sporty, Restaurace, Plážová dovolená

Popis hotelu je uveden v originálním anglickém jazyce.

Zobrazit v českém jazyce

Hotel & Rooms

Hotel description

Perfectly situated at the edge of the tourist part of Larnaca, the luxurious beach hotel Golden Bay enjoys a wonderful setting directly on a long and wide stretch of fine sandy beach. The town centre of Larnaca with its museums, art galleries, shops and archaeological sites is about 10 km away, while Nikosia, the capital of Cyprus, can be reached within a 30-minute drive. Larnaca International Airport is about 15 km away.Guests are welcomed in stylish and contemporary surroundings. The air-conditioned rooms are bright, elegant and luxuriously appointed. The sophisticated leisure club with gym, indoor pool, sauna, steam bath and beauty treatments offers guests absolute relaxation. Guests will love the free-form outdoor pool, surrounded by lush lawns with tropical greenery. Various excellent restaurants tempt even the most discerning palate and guests can unwind having a drink in one of the bars. An ideal choice for a beach holiday.

Rooms

Double or Twin / STANDARD Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 4 Max adults: 3 Max children: 2
SUITE / MINI Min. occup.: 1 Max occup.: 4 Std. occup.: 3 Max adults: 4 Max children: 2
SUITE / MINI-WITH JACUZZI Min. occup.: 1 Max occup.: 4 Std. occup.: 3 Max adults: 4 Max children: 2
Double or Twin / SIDE SEA VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 4 Max adults: 3 Max children: 2
JUNIOR SUITE / WITH JACUZZI Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2
SINGLE / STANDARD Min. occup.: 1 Max occup.: 1 Std. occup.: 1 Max adults: 1 Max children: 0
DOUBLE / STANDARD Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2
JUNIOR SUITE / SEA VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2
Double or Twin / SEA VIEW-POOL VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 4 Max adults: 3 Max children: 2
DOUBLE / WITH SIDE SEA VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2
SINGLE / SIDE SEA VIEW Min. occup.: 1 Max occup.: 1 Std. occup.: 1 Max adults: 1 Max children: 0
SINGLE / WITH SIDE SEA VIEW Min. occup.: 1 Max occup.: 1 Std. occup.: 1 Max adults: 1 Max children: 0
DOUBLE / SEA VIEW-POOL VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2

Board types

Board types

FULL BOARD
HALF BOARD
ROOM ONLY
ALL INCLUSIVE
BED AND BREAKFAST

Facilities

Hotel facilities

Location

Total number of rooms: 193
Year of most recent renovation: 2010
Year of construction: 1983
Double rooms: 168
Number of floors (main building): 5
Disability-friendly rooms: 1
Suites: 7
NO Connecting rooms
Junior suites: 18

Hotel type

Hotel type

Internet
TV
Heating
Hotels with spa
Business hotels
Adapted for disabled
Swimming Pool
Spa
Sport hotels
Hotels with charm
Family hotels
Restaurant
Gym
Air conditioned

Payment methods

Payment methods

American Express
Visa
Diners Club
JCB
MasterCard

Room facilities

Room facilities

Bathroom, Minibar, TV, Bathtub, Radio, NO Wheelchair-accessible, NO Smoking rooms, Shower, NO Disability-friendly bathroom, Internet access, Direct dial telephone, Hairdryer, Central heating, Carpeted floors, Balcony, Double bed, Centrally regulated air conditioning

Hotel facilities

Facilities

Garden, Air conditioning in public areas, 24-hour reception, Currency exchange facilities, Cloakroom, Lift access, Newspaper stand, Mobile phone coverage, Room service, Laundry service, Medical service, Sun terrace, Gym, Breakfast buffet, Continental breakfast, Breakfast, Buffet lunch, A la carte lunch, Buffet dinner, A la carte dinner, Set menu dinner, Special dietary options, Aqua fit, Banana boating, Jet ski, Motor board ride, Diving, Catamaran sailing, Canoeing, Pedal boating, Table tennis, Aerobics, Fitness, Pool / snooker, Tennis, Hotel safe, Shop, Bicycle hire service, Beach volleyball, Multilingual staff, Check-in hour, Check-out hour, Car hire, NO Large pets allowed (over 5 kg), NO Garage, NO Small pets allowed (under 5 kg), YES Car park, YES Wheelchair-accessible, Wi-fi

Other

Other

Non-smoking area, Bar, Highchairs, Kids’ club (4-12 yrs), Conference room, Smoking area, Children’s swimming area, TV lounge, Children’s play area, Entertainment programme for children, Hairdressing salon, Parasols, Sauna, Games room, Outdoor freshwater pool, Massage, Poolside snack bar, Indoor freshwater pool, Restaurant, Pub, Sun loungers, Entertainment programme for adults, Air conditioning in Restaurant, Steam bath

Terminals

Hotel terminals

zavřít

Přehled

Popis hotelu je uveden v českém jazyce.

Zobrazit v originále

Top 5

  • Dlouhá písečná pláž nabízející lehátka a slunečníky zdarma se nachází přímo u hotelu
  • Díky skvělým službám, hotel splňuje veškeré požadavky náročných klientů
  • Bohatá nabídka vodních sportů na pláži
  • Zastávka místní dopravy 100 m

Obecný popis:

Plážový hotel Golden Bay Beach se těší oblibě hlavně u novomanželů na svatební cestě a nachází se v blízkosti veřejné písečné pláže"Larnaka Bay", ke které je zajištěna kyvadlová doprava za příplatek. Na pláži si hosté mohou zapůjčit lehátka a slunečníky (zdarma). Nejbližší město je Larnaca. V okolí hotelu se nabízejí nejrůznější nákupní možnosti a také je zde supermarket. V blízkosti hotelu se nachází diskotéka. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: St.Lazaros Church, Hala Sultan Tekkes, Larnaka Salt Lake, Larnaca Castle a Kamares Aqueduct. O Vaši mobilitu se postará stanoviště taxi a také autobusová zastávka.

Vybavení:

Tento 7-podlažní hotel, naposledy zrenovovaný v roce 2019, má 193 pokojů. V hotelu se nachází lobby s barem, 3 výtahy, klimatizace, sejf (zdarma), kadeřnictví, kiosek, další obchody, parkoviště (zdarma) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se starají 4 restaurace (klimatizované). V celkem 3 barech si můžete večer užít příjemné posezení. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s celkem 100 sedadly a připojením k internetu. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový výtah a vstup. Úklid pokojů a concierge služba jsou zdarma. Pokojový servis, služba praní prádla, služba žehlení prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.

Bazén:

K venkovnímu vybavení moderního hotelu patří bazén se sladkou vodou a samostatný dětský bazének. Zde jsou k dispozici slunečníky a lehátka (zdarma). V baru u bazénu jsou k dostání osvěžující nápoje. (otevřeno od 09:00 - 18:00).

Stravování:

Snídaně (07:00 - 10:00 hod.) formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně a obědu nebo večeře (také dětské menu). Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Snídaně, obědy a večeře pouze ve vybraných restauracích. Také dětské menu. All inclusive: snídaně, obědy a večeře. Snídaně, obědy a večeře pouze ve vybraných restauracích. K dispozici jsou také dětské menu. Voda, rychlé občerstvení a koktejly v určitých hodinách. Nealkoholické nápoje (08:00 - 00:00 hod.), pivo (08:00 - 00:00 hod.), víno (08:00 - 00:00 hod.), káva & čaj (08:00 - 00:00 hod.), národní alkoholické nápoje (08:00 - 00:00 hod.), vybrané importované lihoviny (08:00 - 00:00 hodin, limitované), nápoj na uvítanou, internet zdarma a zdarma využití sejfu (na kauci).

Sport/ volný čas:

Sportovní a volnočasová nabídka: plážový volejbal, stolní tenis (případně za poplatek), kulečník (zdarma), šipky (případně za poplatek), tenis (zdarma) a fitness. Na pláži jsou nabízeny vodní sporty jako např. vodní skútr a vodní lyže (částečně od místních poskytovatelů). Golfové hřiště leží v okolí hotelu. Půjčovna kol a místnost na kola (zdarma). Nabídka wellness: whirlpool zdarma. Lázeňská oblast, sauna a masáže za poplatek. Hamam případně za poplatek. Zábava pro dospělé: animační program s večerní show a živou hudbou. O zábavu malých hostů se postará dětské hřiště. Hlídání dětí: animační program pro děti, miniklub pro děti od 3 - 12 let, školka a babysitting (za poplatek). Herna.

Další informace:

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách. Jazyky: angličtina. Kreditní karty: American Express. Some services and facilities might be closed or offered with restrictions due to COVID19 Prevention measurement. Changes can be applied without previous notice.

Standard Pokoj (Propagace):

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou. Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Standard Pokoj (Výhled Na Mo?E - Bazén):

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou. Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Double Standard Pokoj (Výhled na moře):

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (velikost: cca m2). Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Postel pro 1 osobu Standard Pokoj:

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (velikost: cca m2). Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Postel pro 1 osobu Standard Pokoj (Boční výhled na moře):

Pokoje jsou vybavené přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, minibarem (za poplatek), balkónem a kávovarem s kapslemi (zdarma) a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou. Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Pokoj typu Twin Standard Pokoj:

Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (velikost: cca m2). Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Pokoj typu Twin Standard Pokoj (Boční výhled na moře):

Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (velikost: cca m2). Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Hlavní Budova Suite (Boční výhled na moře, Terasa S Jacuzzi):

Pokoje jsou vybavené manželskou postelí, přistýlkou, dětskou postýlkou (zdarma), kobercem, vytápěním (centrálním), varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (zdarma), kávovarem s kapslemi (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna se sprchou. Ručníky jsou měněny 3x za týden.

Sport a relaxace

Tenis, Potápění, Pro rodiny, Bazén, Vnitřní bazén, Počet bazénů, Písečná pláž, Přímo u pláže, Hala, Bar, Konferenční místnost, Pokojová služba, Sauna, Masáže, Stolní tenis, Aerobik, Zábava, Péče o děti, Směnárna, Vodní sporty, Restaurace, Plážová dovolená

Popis hotelu je uveden v originálním anglickém jazyce.

Zobrazit v českém jazyce

Hotel & Rooms

Hotel description

Perfectly situated at the edge of the tourist part of Larnaca, the luxurious beach hotel Golden Bay enjoys a wonderful setting directly on a long and wide stretch of fine sandy beach. The town centre of Larnaca with its museums, art galleries, shops and archaeological sites is about 10 km away, while Nikosia, the capital of Cyprus, can be reached within a 30-minute drive. Larnaca International Airport is about 15 km away.Guests are welcomed in stylish and contemporary surroundings. The air-conditioned rooms are bright, elegant and luxuriously appointed. The sophisticated leisure club with gym, indoor pool, sauna, steam bath and beauty treatments offers guests absolute relaxation. Guests will love the free-form outdoor pool, surrounded by lush lawns with tropical greenery. Various excellent restaurants tempt even the most discerning palate and guests can unwind having a drink in one of the bars. An ideal choice for a beach holiday.

Rooms

Double or Twin / STANDARD Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 4 Max adults: 3 Max children: 2
SUITE / MINI Min. occup.: 1 Max occup.: 4 Std. occup.: 3 Max adults: 4 Max children: 2
SUITE / MINI-WITH JACUZZI Min. occup.: 1 Max occup.: 4 Std. occup.: 3 Max adults: 4 Max children: 2
Double or Twin / SIDE SEA VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 4 Max adults: 3 Max children: 2
JUNIOR SUITE / WITH JACUZZI Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2
SINGLE / STANDARD Min. occup.: 1 Max occup.: 1 Std. occup.: 1 Max adults: 1 Max children: 0
DOUBLE / STANDARD Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2
JUNIOR SUITE / SEA VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2
Double or Twin / SEA VIEW-POOL VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 4 Max adults: 3 Max children: 2
DOUBLE / WITH SIDE SEA VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2
SINGLE / SIDE SEA VIEW Min. occup.: 1 Max occup.: 1 Std. occup.: 1 Max adults: 1 Max children: 0
SINGLE / WITH SIDE SEA VIEW Min. occup.: 1 Max occup.: 1 Std. occup.: 1 Max adults: 1 Max children: 0
DOUBLE / SEA VIEW-POOL VIEW Min. occup.: 2 Max occup.: 4 Std. occup.: 2 Max adults: 3 Max children: 2

Board types

Board types

FULL BOARD
HALF BOARD
ROOM ONLY
ALL INCLUSIVE
BED AND BREAKFAST

Facilities

Hotel facilities

Location

Total number of rooms: 193
Year of most recent renovation: 2010
Year of construction: 1983
Double rooms: 168
Number of floors (main building): 5
Disability-friendly rooms: 1
Suites: 7
NO Connecting rooms
Junior suites: 18

Hotel type

Hotel type

Internet
TV
Heating
Hotels with spa
Business hotels
Adapted for disabled
Swimming Pool
Spa
Sport hotels
Hotels with charm
Family hotels
Restaurant
Gym
Air conditioned

Payment methods

Payment methods

American Express
Visa
Diners Club
JCB
MasterCard

Room facilities

Room facilities

Bathroom, Minibar, TV, Bathtub, Radio, NO Wheelchair-accessible, NO Smoking rooms, Shower, NO Disability-friendly bathroom, Internet access, Direct dial telephone, Hairdryer, Central heating, Carpeted floors, Balcony, Double bed, Centrally regulated air conditioning

Hotel facilities

Facilities

Garden, Air conditioning in public areas, 24-hour reception, Currency exchange facilities, Cloakroom, Lift access, Newspaper stand, Mobile phone coverage, Room service, Laundry service, Medical service, Sun terrace, Gym, Breakfast buffet, Continental breakfast, Breakfast, Buffet lunch, A la carte lunch, Buffet dinner, A la carte dinner, Set menu dinner, Special dietary options, Aqua fit, Banana boating, Jet ski, Motor board ride, Diving, Catamaran sailing, Canoeing, Pedal boating, Table tennis, Aerobics, Fitness, Pool / snooker, Tennis, Hotel safe, Shop, Bicycle hire service, Beach volleyball, Multilingual staff, Check-in hour, Check-out hour, Car hire, NO Large pets allowed (over 5 kg), NO Garage, NO Small pets allowed (under 5 kg), YES Car park, YES Wheelchair-accessible, Wi-fi

Other

Other

Non-smoking area, Bar, Highchairs, Kids’ club (4-12 yrs), Conference room, Smoking area, Children’s swimming area, TV lounge, Children’s play area, Entertainment programme for children, Hairdressing salon, Parasols, Sauna, Games room, Outdoor freshwater pool, Massage, Poolside snack bar, Indoor freshwater pool, Restaurant, Pub, Sun loungers, Entertainment programme for adults, Air conditioning in Restaurant, Steam bath

Terminals

Hotel terminals

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Registrovat do Můj FISCHER

zavřít

Hodnocení TripAdvisor

zavřít

Mapa

Zobrazit hotely na mapě
zavřít

Termíny a ceny

Filtrace termínů zájezdů Smazat filtry

Zavřít

Zadejte obsazenost

×

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí (Děti do nedovršeného věku 17 let)

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Zavřít

Zadejte termín

Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Vyberte si stravování

Zavřít

Vyberte si typ pokoje

Zavřít

Alternativní lety

od 00:00
do 23:30
od 00:00
do 23:30
×

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím