×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Kypr
  2. Kypr
  3. Místa
  4. Afrodite Waterpark

Afrodite Waterpark

Lokalita: Kypr Kypr Afrodite Waterpark
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Báječný vodní svět Afrodite Waterpark

Kousek od rekreační oblasti Paphosu najdete akvapark Afrodite Waterpark. Nevyniká sice svou velikostí nebo rozsahem atrakcí, přesto si v něm spolu s vašimi dětmi můžete užít velice příjemné odpoledne.

Vodní svět Afrodite Waterpark se nachází v oddechové zóně mezi jihovýchodním okrajem čtvrtého největšího kyperského města Paphosu a blízkým mezinárodním letištěm. Najdete v ní několik sportovišť, okruh pro motokáry, golfový resort a nádherné pláže. K břehům Středozemního moře je to odsud asi 1 kilometr, na druhé straně se vypíná pohoří Troodos s vrcholem Olympos.

Vodní hrátky s bohyní krásy

Afrodite Waterpark nabízí na ploše necelých dvou hektarů línou řeku, brouzdaliště pro nejmenší, několik tobogánů a klouzaček, umělé vlnobití a trojici bazénů. Největšímu zájmu se těší ďábelská skluzavka Kamikaze, rychlá jízda na nafukovacích kruzích Gravity, originální horolezecká stěna Super Volcano či pořádně zakroucený tobogán Aqua Infinity.

Ve vodním parku Afrodite nechybí široký výběr občerstvení včetně čínské restaurace, toalety, převlékárny, opalovací louka, služby fotografa, wifi připojení ani obchůdek se suvenýry. Přijedete-li vypůjčeným automobilem, čeká vás prostorné parkoviště.

  • Neváhejte tedy a navštivte Afrodite Waterpark na Kypru.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím