×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Jsme CK FISCHER

Váš partner ve světě cestování

Jsme tu, abychom plnili vaše cestovatelské sny. Nabízíme víc než dovolenou, vytváříme svět vašich zážitků. Vy máte v tomto světě nejdůležitější roli. My svou roli vidíme v poskytování nejkvalitnějších služeb, v profesionálním zázemí, v umění naslouchat a porozumět vašim přáním. Díky dlouholeté tradici a zázemí nejsilnější cestovní skupiny v ČR vám budeme spolehlivým partnerem na cestách.

28 let na trhu
150 destinací v 76 zemích
1,5 milonů spokojených klientů
58 poboček

Patříme do největší cestovní skupiny v ČR

FISCHER Group logo
Der Touristik

Jsme součástí FISCHER GROUP – největší cestovní skupiny v České republice.

Od května 2020 jsme také hrdými členy německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod křídly mimořádně silného majitele společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ a EXIM TOURS.

Každá z našich značek je úspěšná v odlišném segmentu a společně se ideálně doplňují. Najdete u nás největší portfolio destinací a nejkvalitnější služby.

FISCHER logo
NEV-DAMA logo
eTravel logo
Privileq logo
Exim logo

Měníme cestovatelské sny ve skutečnost

Staneme se vaším partnerem na každé cestě, ať už sníte o letecké dovolené ve Středomoří nebo v exotických destinacích. Naši klienti si nejvíce oblíbili řecké ostrovy, Egypt, Turecko a Baleáry. Z exotiky vítězí Spojené arabské emiráty, Dominikánská republika a Kuba.

Jako první v ČR jsme našim klientům nabídli transparentní systém kompenzací za ztrátu radosti z dovolené díky International Travel Quality Standard. Samozřejmostí je také pojištění naší CK proti úpadku. Vaše finanční prostředky jsou tak u nás v naprostém bezpečí.

Proč jste nás zvolili cestovkou roku

Spokojíme se pouze s nejvyšší kvalitou služeb, hotelů a spolupracujících obchodních partnerů. Chceme, abyste si vaši zaslouženou dovolenou maximálně užili. A podle našich klientů se nám to daří. Právě jim vděčíme za ocenění „cestovka roku“.

Spolehlivost

„Jediná cestovka, u které jsem pokaždé maximálně spokojen.“

Jakub H.

Kvalita za rozumnou cenu

„Tak vysoký standard za vaše ceny jinde neseženu.“

Lucie B.

Zkušenosti a profesionální přístup

„Prodejci vědí, o čem mluví a na delegáty je vždy spoleh.“

Agáta H.

Dovolená pro každého

„Dřív jsem jezdil s kamarády, teď s rodinou a ani ve stáří to nevidím jinak.“

Šimon M.

Splňte si s námi cestovatelský sen

Nabízíme vám zájezdy do všech koutů světa, ať už preferujete populární destinace nebo místa daleko od davů turistů. U nás si vybere každý od rodin s dětmi, přes zamilované páry všech věkových kategorií až po single cestovatele.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím