×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

PRO NÁROČNÉ

Dopřejte si vysoký standard služeb, ať už s rodinou nebo jenom ve dvou. Snažíme se splnit vše, co si přejete a možná o tom jen sníte. Rozhodně nečekejte přeplněné pláže a boj o lehátka. Čeká vás dovolená snů!

Najít hotel

Přepych pro vaše tělo i duši

5*
hotely

Obklopíme vás luxusem. Je jen na vás, jestli chcete bydlet ve vile s bazénem nebo na nejkrásnější pláži na ostrově. Můžete očekávat ubytování jako pro krále.

Nadstandardní
služby

Personál, který se bude starat jen o vás. Několik restaurací à la carte, soukromé vířivky, masáže nebo golfová hřiště přímo v hotelu.

Ty nejlepší
recenze

Hotely ověřili naši zákazníci a pějí na ně jen chválu. Kdo jiný by vám měl dát ta správná doporučení. Jeďte do těch nejoblíbenějších hotelů na dovolenou snů.

Co splňují vybrané hotely

5* hotely
Nejlepší recenze
Nadstandardní služby
Spa

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Časté dotazy

Ano, stačí, když nám řeknete, co si přejete a my vám sestavíme individuální dovolenou dle vašeho přání.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na některých letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Než doplatíte celý zájezd, můžete za 100 Kč/os. změnit jména účastníků, termín, odlet nebo destinaci. Pozdější změna podléhá příslušným storno poplatkům. Koupíte-li si při uzavření smlouvy (nejpozději však 45 dnů před zájezdem) k připojištění Fischer Plus službu „Změna týden před odletem zdarma“ za 1 Kč/os., můžete ještě 7 dní před zahájením zájezdu změnit hotel, destinaci nebo termín, je-li to z objektivních důvodů možné. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím