×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Paradera

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 31°C červenec / srpen *
  • 29°C červenec / srpen *
  • 1AWG/13,272CZK

* průměrné teploty

Paradera, parádní dovolená v exotickém stylu

Malé město Paradera leží v severozápadní části ostrova u koryta říčky Roof Afo. Obklopují ho obce Tanki Leendert, Piedra Plat, Catiri a především metropole Oranjestad, jejíž centrum i mezinárodní letiště Queen Beatrix se nacházejí ve vzdálenosti 5 kilometrů. Krajině na severovýchodě dominuje pahorek Sero Crystal (91 m n. m.).

Exkluzivní pláže poblíž Paradery

V Paradeře nejde ani tak o velikost a pompéznost jako spíše o malebnost a pohodlí. Na příjemném charakteru města se podílí jeho pravidelné uspořádání, množství parků a hájů, přátelská atmosféra a hojná sportoviště. Blízkost mořského pobřeží, pestrá nabídka nízkopodlažních ubytovacích komplexů i dobrá dostupnost Oranjestadu z něj dělají oblíbený turistický cíl všech věkových kategorií. Paraderu sice nelemují mořské břehy, zato si však můžete vybírat, kam a na jaké pláže se vydáte. Západním směrem se ukrývají slavné Eagle Beach a Palm Beach s kilometry bílého písku, kvalitním vybavením, možnostmi vodních sportů včetně potápění a velmi pozvolným vstupem do vody. Nejbližší pláže jsou jihozápadně v Oranjestadu, mají však městský charakter a většinou bývají plné rekreantů. Kdo má rád přírodní prostředí, užije si na východním pobřeží, kde se v některých zálivech jako Wariruri Bay ukrývají romantické pláže.

Další rekreační střediska poblíž Paradery

Paradera a služby, zábava, výlety

Infrastruktura městečka zahrnuje spoustu malých obchodů, lékárnu, supermarket nebo zastávku autobusu. Při procházce Paraderou určitě nepřehlédnete katolický kostel Santa Filomena a vypravit byste se měli i na vyhlídku na blízkém kuželovitém kopci Hooiberg (165 m n. m.). Za návštěvu stojí další zajímavá místa na Arubě:
  • Zoologická zahrada Philip´s Animal Garden
  • Pštrosí farma u severního pobřeží
  • Národní park Arikok

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím