×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

ALL INCLUSIVE

Jakmile si objednáte all inclusive program, můžete dát nohy nahoru a nechat vše na nás. Postaráme se o jídlo, pití i zábavu. Prostě chceme, abyste si dovolenou užili.

Najít hotel

Bezstarostná dovolená u moře

Jídlo kdykoli
vám vyhládne

Každý den ochutnáte něco nového z místní kuchyně. A že bude z čeho vybírat. Samozřejmě zmrzlina, hranolky a ostatní „klasiky“ pro děti nebudou chybět.

Alko i nealko
po celý den

Bez pití to u moře nejde, a proto ho budete mít neomezené množství. Voda, džusy, káva, ale i pivo, víno nebo večerní koktejly. Jste na dovolené, tak si ji užijte.

Animační
programy

I o zábavu budete mít postaráno. Ranní ptáčata si mohou dát jógu s východem slunce, děti si užijí soutěže během dne a při večerní show se bude bavit celá rodina.

Co splňují vybrané hotely

Min. 3 jídla denně
Neomezené nápoje
Animační programy

Nabídka hotelů

Dalších 6 hotelů

Vaše zkušenosti

První dovolená, na které jsme nemuseli vůbec nic řešit, vše bylo od začátku do konce perfektní.

Miroslav Havlík,

Potěšil nás precizní úklid a strava - velký výběr ryb, příloh, maso přímo z grilu... dokonalé.

Veronika Němcová,

Neskutečný all inclusive. I v 6 ráno při odletu pro nás byl připravený stůl se snídaní.

Josef Kořánek,

Časté dotazy

Záleží na každém hotelu. Vždy jsou to minimálně 3 jídla denně a neomezená konzumace vybraných nápojů téměř po celý den.

Až na výjimky ano. Vždy záleží na konkrétním hotelu, jaké alkoholické nápoje v rámci all inclusive programu nabízí.

Záleží na konkrétním hotelu, většinou je alespoň jeden z barů v hotelu otevřený do 22:00-24:00 hod.

V ceně máte letenku, taxy a další poplatky, transfer z letiště do hotelu a zpět (pokud je součástí zájezdu), zvolené ubytování, stravu a povinné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Kompletní seznam služeb najdete vždy na stránce zájezdu.

Na charterových letech společnosti Smart Wings, zajišťující většinu letních zájezdů, je v ceně 23 kg zavazadlo a 8 kg příruční zavazadlo (rozměry max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujícího. Váhu zavazadel nelze sčítat v rámci rodiny. Slunečníky musí být odbaveny jako samostatné zavazadlo a ani je nelze připevnit k zavazadlům. Přesné informace najdete v pokynech pro cestující, které dostanete 4 – 5 dnů před odletem.

Na charterových letech společnosti Smart Wings si můžete přikoupit nadváhu zavazadel, seating, vyblokované sedadlo, speciální stravu (miniřízečky, kanapky, speciální jídlo pro děti apod.) a službu Travel Plus Comfort (na některých letech). K zájezdu si můžete přiobjednat také cestovní pojištění, výlety a pronájem auta v destinaci nebo parkování na letišti. Vše si můžete objednat při koupi zájezdu na webu, případně přiobjednat později.

Téměř každá destinace nabízí celodenní výlety, vstupenky či organizovaný výlet do aquaparku, ZOO nebo na loď. Konkrétní možnosti vám sdělíme na bezplatné lince 800 12 10 10.

U zájezdů v předprodeji zaplatíte minimální zálohu při rezervaci a doplatek uhradíte až 60 dnů před odletem/odjezdem. Pokud dovolenou koupíte v době kratší než 60 dnů před odletem/odjezdem, zaplatíte celou částku nejdéle do 2. dne od podpisu smlouvy. Last minute zájezdy se platí okamžitě převodem z účtu či na pobočce.

Pokyny k odbavení posíláme elektronicky zpravidla 4-5 dní před odletem. U vybraných typů zájezdů (Fischer Dynamix nebo City Breaks) je možné po zaplacení zájezdu získat odbavení okamžitě.

Než doplatíte celý zájezd, můžete za 100 Kč/os. změnit jména účastníků, termín, odlet nebo destinaci. Pozdější změna podléhá příslušným storno poplatkům. Koupíte-li si při uzavření smlouvy (nejpozději však 45 dnů před zájezdem) k připojištění Fischer Plus službu „Změna týden před odletem zdarma“ za 1 Kč/os., můžete ještě 7 dní před zahájením zájezdu změnit hotel, destinaci nebo termín, je-li to z objektivních důvodů možné. Více najdete v podmínkách pro cestující (strana 2).

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím